Poznaj naszą firmę

Jesteśmy firmą rodzinnąz wieloletnim doświadczeniem!
1990

Swoją działalność handlowo-usługową rozpoczęliśmy w 1990 roku. na tzw. Targowisku Miejskim w Żukowie - pn. "Elektrotechnika u Stacha". W tym czasie był to pierwszy sklep branży elektrycznej, dla klientów - instalatorów w Żukowie.

 

Po czterech latach przenieśliśmy się do naszego nowego obiektu zlokalizowanego przy ul. Gdyńska 24A w Żukowie, gdzie obecnie jesteśmy.

1990
2013

W 2013r. nasza hurtownia została przyjęta do Grupy Dystrybucyjnej INTER-ELEKTRO, która jest jedną z największych grupy zakupowych zrzeszającej ponad 50 hurtowni elektrycznych w Polsce.

 

INTER – ELEKTRO jest udziałowcem międzynarodowej korporacji branży elektrycznej IMELCO.

2013
2018

Mając na celu zapewnienie jeszcze lepszej obsługi naszych klientów oraz dostawców, w maju 2018r. utworzyliśmy drugą nową firmę w nowowybudowanym obiekcie, pn.: EL-STA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, w Żukowie, ul. Górki 5.

 

Poprzez współpracę z wiodącymi producentami sprzętu elektrotechnicznego dążymy do umocnienia swojej pozycji wśród liderów dystrybucji materiałów i produktów elektrycznych w Polsce i na świecie. Bezpośrednio współpracujemy z ponad stoma producentami branży elektrotechnicznej działających na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy status Autoryzowanego Dystrybutora wielu polskich i zagranicznych producentów.

2018
O firmie

Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów oraz ich kompleksowa obsługa w zakresie elektrotechniki:

  • Zaopatrujemy firmy działające na rzecz energetyki, firmy elektryczno-instalatorskie, hurtownie, klientów indywidualnych i placówki kulturalno – óswiatowe;
  • Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze małych i dużych inwestycji.
  • Utrzymujemy stany magazynowe pozwalające na szybki dostęp do oferowanych materiałów.
  • Szczególny nacisk kładziemy na terminowość dostaw.
  • Zatrudniamy kompetentną kadrę, która służy pomocą i doradztwem technicznym w zakresie oferowanych materiałów i urządzeń.
  • Nasi klienci mają możliwość negocjowania cen i terminów płatności.
  • Posiadamy szereg umów dystrybucyjnych z różnymi dostawcami materiałów i produktów elektrycznych na rynku polskim i zagranicznym.

Działamy w w oparciu o zasady rzetelności i uczciwości.
Naszym celem jest prowadzenie działalności gospodarczej wiarygodnie i solidnie, chcemy być konkurencyjni w tym co robimy. Zawsze zależy nam na dobrej reputacji, chcemy być dobrze postrzegani szczególnie wśród tych którzy nam zaufali.